ارکان جهت ساز شرکت

چشم انداز

الگوی سرآمدی و نوآوری در اجرای پروژه‌های حفاری نفت و گاز

  ماموریت

  ما یک شرکت خصوصی پیشگام در صنعت حفاری نفت و گاز هستیم و ماموریت داریم از طریق بکارگیری سرمایه انسانی متخصص و کارآمد و بهره‌مندی از دانش و فناوری‌های جدید در داخل و خارج از ایران:

  • برای سهامداران و ذینفعان خود ارزش‌آفرین باشیم.
  • به کارفرمایان خود خدمات مدیریت یکپارچه پروژه‌ و سرویس‌های منتخب مهندسی ارائه دهیم.
  • در تمام مسیر فعالیت به مسوولیت خود در برابر جامعه و محیط‌زیست متعهد باشیم.

  خط مشی

  شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی با شناسایی و بهره گیری از سرمایه های انسانی متخصص، سیستم های پیشرفته و دانش فنی نوآورانه، در حوزه مدیریت پیمان و پیمانکاری بالادستی فعالیت می نماید. این شرکت، پروژه های خود را از طریق مدیریت پیمان و نظارت بر حسن اجرای زنجیره فعالیت های مرتبط با مهندسی، تامین و تدارکات کالا و تجهیزات، ارائه خدمات فنی و اجرایی و خدمات پشتیبانی و لجستیک اجرا می نماید .

   این شرکت در راستای توسعه کیفی و کمی پروژه ها، حفظ محیط زیست، رعایت اصول ایمنی و بهداشتی محیط کار براساس استانداردهای   ISO/TS29001:2010   ، ISO14001:15 ISO45001:2018  ، ISO9001:2015  رئوس خط مشی سیستم یکپارچه خود را با توجه به ماهیت سازمان و به منظور پشتیبانی از جهت گیری های استراتژیک خود به شرح ذیل اعلام می دارد : 
  •  توسعه بازار از طریق توسعه ارتباطات راهبردی با کارفرمایان، پیمانکاران و خدمات دهندگان .
  •  افزایش سودآوری از طریق مدیریت بهینه منابع سازمانی . 
  •  توسعه دانش فنی و ارتقاء مدیریت کیفیت، توسعه زنجیره تامین در نظارت و اجرای پروژه ها در راستای ارتقاء جایگاه سازمان در صنعت نفت وگاز .
  • تلاش در جهت ارتقاء رضایت مشتری و سایر ذینفعان از طریق شناسایی و تامین الزامات، نیازها و انتظارات ایشان در چارچوب تعهدات قانونی .
  • توسعه سرمایه های انسانی توانمند و وفادار به ارزش ها و آرمان های شرکت .
  • تلاش در جهت‌ پیشگیری از مصدومیت و بیماری و بهبود مستمر مدیریت و عملکرد ایمنی و بهداشت شغلی از طریق تامین محیط کار مناسب، ایمن و توسعه فرهنگ ایمنی و بهداشت .
  • تلاش در جهت حفظ محیط زیست از طریق شناسایی، کنترل و پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی، استفاده بهینه از منابع و انرژی و ارتقاء فرهنگ زیست محیطی .

  اینجانب با اعتقاد کامل به مفاد این خط مشی و پایبندی به اجرای اصول و بازنگری سالیانه آن، تعهد خود را نسبت به رعایت قوانین، مقررات و الزامات کیفی، زیست محیطی، ایمنی و بهداشتی مرتبط با ‌ فعالیت های شرکت و حفاظت از محیط زیست و بهبود سیستم های فوق اعلام نموده و از کلیه همکاران انتظار دارم تا با همدلی و همراهی خود، زمینه های تحقق آن را فراهم نمایند . 

  علی خواجوی

  مدیرعامل

   ارزش ها

   خلق ارزش‌های ماندگار:  ما صادقانه به انجام کار درست در همه زمینه ‎‌ها شامل ایمنی، کیفیت، محیط زیست و بهره‌وری متعهد هستیم. اجرای هر پروژه، صحنه‌ای است برای بجای گذاشتن اثری جاودانه از توانمندی و تعهد ما.

   مسوولیت‌پذیری و پاسخگویی: ما تمام عزم خود را برای ایفای تعهداتمان به کار خواهیم بست و جلب اعتماد همه ذینفعان و تعامل موثر با آنها، سرلوحه فعالیت های ماست.

   جسارت در رقابت و توسعه کسب و کار: ما شجاعانه به دنبال کسب بهترین فرصت‌های تجاری هستیم و معتقدیم رقابت سالم و حرفه‌ای باعث توانمندی بیشتر ما می‌شود.

   پایداری و انعطاف‌پذیری برای تغییر:  بهبود کارآیی برای ما یک فرایند همیشگی است که برای دستیابی به آن علاوه بر جستجوی مدبرانه بهترین نوآوری‌ها، از همه ایده‌ها و راهکارهای خلاقانه و متفاوت استقبال می‌کنیم. تغییرات، ما را قدرتمندتر می‌کند.

   شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی

   آدرس : تهران - پونک - بزرگراه شهید آیت الله اشرفی اصفهانی- بلوار شهید نعمت اله فلاح زاده (همیلا)- پلاک 38- مجتمع اداری تجاری همیلا- طبقه 15 

   تلفن: 91075555 (021)   فکس: 9 داخلی-91075555(021)  کد پستی: 1469644307 پست الکترونیک: Info@pe-co.ir

   کلیه حقوق این تارنما متعلق به شرکت پژواک انرژی می باشد

   دی ان ان