درباره ما

از ما بیشتر بدانید

شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی

شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی یک شرکت خصوصی دارای گواهینامه پایه یک شرکت‌های پیمانکاری در رشته نفت و گاز از سازمان برنامه و بودجه کشور است که به ‌عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ گسترش انرژی پاسارگاد در سال 1383 تاسیس شد. این شرکت با توجه به نیاز صنعت نفت و گاز کشور در انجام پروژه‌ها به‌صورت یکپارچه، در سال 1397 ماموریت خود را به شرکت پیمانکاری نفت و گاز تغییر داد و در حال حاضر در زمینه ارائه خدمات یکپارچه مهندسی، تامین کالا، اجرای عملیات حفاری و ارائه خدمات فنی ( EPDS ) فعالیت دارد.

پژواک انرژی هم‌اکنون با به‌کارگیری نیروی انسانی متخصص و با انگیزه و همچنین پیاده‌سازی استانداردهای مدیریتی، با در نظر گرفتن بهداشت کارکنان و حفظ محیط زیست با بالاترین راندمان ، پروژه های متعددی را در حوزه اکتشاف، توسعه، تولید و بهره‌برداری از میادین نفت و گاز با کارفرمایان مختلف دولتی و غیردولتی به پایان رسانده یا در دست اجرا دارد. این شرکت همچنین به‌دنبال گسترش فعالیت‌های خود در جهت کسب قراردادهای جدید در خارج از کشور است.

شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی توانسته است طی مدت زمان کوتاهی از آغاز فعالیت در زمینه پیمانکاری بخش حفاری نفت و گاز، خود را در بازار حفاری ایران به‌عنوان شرکت معتبر و حرفه‌ای معرفی نماید.

  موضوع و حدود فعالیت شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی (PECO) عبارت است از:


  - ارائه خدمات یکپارچه مدیریت پروژه، مهندسی، تامین کالا، اجرای عملیات حفاری نفت و گاز در خشکی و دریا (EPDS)

  - ارائه یکپارچه سرویس‌های حفاری/ بهره‌برداری نفت و گاز (IDS/IPS)

  - ارائه سرویس بهینه سازی حفاری

  - طراحی، مهندسی، تامین کالا و اجرای عملیات نصب و راه‌اندازی تاسیسات سطح‌الارضی نفت و گاز (EPC)

  شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی

  آدرس : تهران - پونک - بزرگراه شهید آیت الله اشرفی اصفهانی- بلوار شهید نعمت اله فلاح زاده (همیلا)- پلاک 38- مجتمع اداری تجاری همیلا- طبقه 15 

  تلفن: 91075555 (021)   فکس: 9 داخلی-91075555(021)  کد پستی: 1469644307 پست الکترونیک: Info@pe-co.ir

  کلیه حقوق این تارنما متعلق به شرکت پژواک انرژی می باشد

  دی ان ان